1. Wybierz produkt:
Wybierz grupę produktów

Format

Papier

Kolor

Uszlachetnianie

Opis produktu

Tanie wizytówki gwarantowanej jakości? Reklamatik rozumie jak istotne dla budowania wizerunku firmy jest pierwsze wrażenie, dlatego wizytówki drukujemy perfekcyjnie. Oferujemy zarówno wizytówki klasyczne w formacie 90x50mm na najpopularniejszym kartonie kredowym matowym 350g, jak i zupełnie nieszablonowe wizytówki,przy zachowaniu najwyższej staranności. Do wyboru oferujemy ponad 250 podłoży: kartony w różnych kolorach, papier kredowy, plastik, w tym przezroczysty.

Polecamy przyjemną w dotyku folię Soft Touch z pokryciem lakierem wybiórczy UV.
Produkujemy również większe formaty wizytówek, które po łamaniu/bigowaniu doskonale sprawdzą się jako karnety, zaproszenia, bilety lub metki.90 x 50 mm
Standardowy i najbardziej popularny format wizytówki - 90 x 50 mm.

Kreda mat 350g
Kreda mat 350g to dwustronnie bielony karton. Jest to papier o większej gładkości niż karton 300g, ale o mniejszej sztywności.

4+4 full kolor CMYK
Zadruk produktu w pełnym kolorze CMYK z obu stron.

Folia Soft Touch dwustronnie + lakier UV dwustronnie (SL+SL)
Aksamitny dotyk folii Soft Touch i chłodny połysk lakieru wybiórczego UV ‒ z obu stron. Matowa folia soft touch i błyszczący lakier UV świetnie do siebie pasują. Wizytówki albo biznes karty pokryte obustronnie folią Soft Touch i wybiórczo lakierem UV prezentują się bardzo elegancko, mają też podwyższoną odporność na wilgoć i ścieranie, ponieważ uszlachetnienia te zabezpieczają druk.

Materiały pomocnicze:
Makiety do pobrania: