Firma

     Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym. Specjalizujemy się w druku offsetowym wizytówek, ulotek, plakatów i innych. W związku z zastosowaniem najnowszych technologii nasze produkty cechują się najwyższą jakością. Drukujemy wyłącznie na najlepszych gatunkowo papierach przy zastosowaniu wyjątkowo trwałych farb i lakierów.

 

 

3

 

 

 

    Wprowadzony przez naszą firmę, nowoczesny system internetowej obsługi klienta umożliwia w łatwy i szybki sposób, złożenie zamówienia na konkretny produkt poligraficzny. Zaawansowana a jednocześnie intuicyjna aplikacja, umożliwia wybranie parametrów druku, wgranie pliku z projektem oraz uiszczenie należności bez wychodzenia z domu.

 

 

2

 

 

 

    Rozbudowana introligatornia pozwala na dalszą obróbkę gotowych arkuszy. W zależności od zamówienia prace mogą być foliowane, cięte, klejone, falcowane lub bigowane.

 

1

 

  

 

 

   Krótkie terminy realizacji, darmowa dostawa na terenie całego kraju, to fundamenty naszej działalności. Misją naszej firmy jest tani i szybki wydruk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

 

 

   lith_a37_top

 

 

    Wierzymy, że reklama drukowana to fundament nowoczesnego marketingu !