1. Wybierz produkt:
Wybierz grupę produktów

Format

Papier

Kolor

Uszlachetnianie

Składanie

Opis produktu
Dzięki możliwości wyboru papierów, także z pośród tych ozdobnych, jesteś w stanie, sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających klientów.

A6 x 2 (296 x 105 mm)
Produkt w formacie podwójnym A6 o wymiarach 296 x 105 mm.

Karton Arktika 300g
Produkt drukowany jest na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu. Jest to karton o większej sztywności niż kreda 350, a nieco mniejszej gładkości.

4+4 full kolor CMYK
Zadruk produktu w pełnym kolorze CMYK z obu stron.

B+0 Folia błysk jednostronnie (awers)
Produkt jest uszlachetniany jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jego trwałość. Na drugiej stronie, niepowleczonej folią błysk, można pisać. Folia błysk, którą często stosuje się do powlekania podłoży papierowych, posiada dwie istotne cechy. Z jednej strony produkty wyglądają bardzo artakcyjnie i zwracają na siebie uwagę, a z drugiej w znacznym stopniu poprawie ulega wytrzymałość podłoża na rozrywanie czy gniecenie.

Bigowanie na V
Produkt jest bigowany na pół (V) dzięki czemu można go złożyć w prosty sposób.  Bigowanie (łamanie) wykonywane jest pośrodku i w  zależności od wybranego formatu - wzdłuż dłuższego lub krótszego boku.
Produkty bigowane wysyłane są do Państwa w formie rozłożonej.

Materiały pomocnicze:
Makiety do pobrania: